Перелік сертифікованих курсів

ПЕРЕЛІК СЕРТИФІКОВАНИХ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Тема Категорія слухачів Кількість годин Кафедра, автори, викладачі Реєстрація
1 2 3 4 5 6
1. Інноваційні технології та інструменти в організації та моніторингу якості дистанційної освіти (курс розроблено в межах реалізації міжнародного проєкту програми ЄС Еразмус+ напряму КА2. №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання – MoPED») для педагогічних та науково-педагогічних працівників 30 Муковіз О.П. – доктор пед. наук, професор кафедри педагогіки, теорії та методики початкової освіти.

Ігнатенко Н.В. – канд. пед. наук, професор кафедри педагогіки, теорії та методики початкової освіти.

Реєстрація
2. Цифрові інструменти в освітній діяльності викладача (курс розроблено в межах реалізації міжнародного проєкту програми ЄС Еразмус+ напряму КА2. №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання – MoPED») для педагогічних та науково-педагогічних працівників 30 Ігнатенко Н.В. – канд. пед. наук, професор кафедри педагогіки, теорії та методики початкової освіти.

Васенко О.В. – канд. іст. наук, ст. викладач кафедри педагогіки, теорії та методики початкової освіти.

Ковтун О.А. – керівник міжнародного відділу, доцент кафедри педагогіки, теорії та методики початкової освіти.

Реєстрація
3. Інноваційні технології та інструменти в освітньому процесі (матеріали на англійській та українській мовах) (курс розроблено в межах реалізації міжнародного проєкту програми ЄС Еразмус+ напряму КА2. №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання – MoPED») для науково-педагогічних та педагогічних працівників 60 Ковтун О.А. – керівник міжнародного відділу, доцент кафедри педагогіки, теорії та методики початкової освіти.

Крикун В.С. – фахівець міжнародного відділу, викладач кафедри педагогіки, теорії та методики початкової освіти.

Реєстрація
4. Інфо-медійна грамотність (курс розроблено в межах реалізації міжнародного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси) для науково-педагогічних та педагогічних працівників 90 Ковтун О.А. – керівник міжнародного відділу, доцент кафедри педагогіки, теорії та методики початкової освіти.

Дудар В.Л. кандидат історичних наук, доцент.

Крикун В.С. – фахівець міжнародного відділу, викладач кафедри педагогіки, теорії та методики початкової освіти.

Реєстрація
Перейти до вмісту