Робочий семінар у рамках ІІ конгресу STEM-освіти

Сьогодні, 2 березня 2020 року, на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» було проведено форум «ІІ конгрес STEM-освіти». Захід відбувався за ініціативи та всебічної підтримки Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Київська обласна державна адміністрація, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» та Громадської організації «Центр освітніх реформ «Наші діти»».

У конгресі взяли участь: ректор ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Віктор Коцур, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин, в.о. директорки Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Жанна Осипенко, голова підкомітетету Верховної Ради України з питань професійно-технічної та передвищої освіти Ольга Коваль, голова підкомітету Верховної Ради України з питань, освіти, науки та інновацій Валерій Колюх, міський голова міста Переяслава Тарас Костін, голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Сергій Дяченко, засновник громадської організації «Центр освітніх реформ «Наші діти»» Євген Халімон та ін.

Плідністю відзначилася робота секції, присвяченої ознайомленню з міжнародним проектом програми ЄС Erasmus + KA2 «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання – MoPED», його цілям та досягненням, який розпочала викладач кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти Валентина Крикун. Кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та культури України, заступник декана соціоісторичного факультету з навчальної роботи Василя Дудара та кандидат історичних наук, доцент кафедри математики, інформатики та методики навчання Олександра Васенка спільно провели робочий семінар під назвою «Інноваційні технології та інструменти в освітній діяльності». Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Людмила Кондратова поділилася своїми розвідками щодо використання цифрових технологій та мобільних додатків в STEM-освіті.