Центр неперервної освіти «Освіта для сталого розвитку – інтегральне лідерство» запрошує на курси підвищення кваліфікації

Перехід української освіти до динамічної ступеневої системи підготовки фахівців дозволяє здобувачам одержати повну вищу освіту за обраною спеціальністю, забезпечити мобільність і конкурентоздатність на ринку праці, підвищувати професійно-науковий, мистецький і культурний рівень, створюючи умови для навчання упродовж життя.

Бажаючим забезпечити гармонійний розвиток і кар’єрне зростання, розширити межі своїх професійних можливостей у майбутній діяльності Центр неперервної освіти «Освіта для сталого розвитку – інтегральне лідерство» пропонує курси підвищення кваліфікації. Ознайомитися з усім переліком курсів підвищення кваліфікації та анотаціями до них Ви можете на сайті Центр неперервної освіти «Освіта для сталого розвитку – інтегральне лідерство» (https://cno.uhsp.edu.ua).

Форми навчання: очна, очна з використанням технологій дистанційного навчання, дистанційна.

Після закінчення курсів видається свідоцтво (сертифікат) із реєстраційним номером.

Початок занять – упродовж року (з огляду на комплектування груп).

Зареєструватися на обраний Вами курс підвищення кваліфікації Ви можете на сайті Центр неперервної освіти «Освіта для сталого розвитку – інтегральне лідерство», або за посиланням, обравши курс та заповнивши Google форму.

Отримати додаткову інформацію Ви можете з понеділка по п’ятницю (з 9:00 до 15:00):

Адреса: Київська обл., м. Переяслав, вул. Сухомлинського, 30, І корпус, 4 пов., каб. 404.

Тел.: +38 (093) 316-41-95, +38 (095) 503-25-17.

E-mail: cno.phdpu@gmail.com .

Інформацію надано Центром неперервної освіти

Перейти до вмісту