Центр неперервної освіти «Освіта для сталого розвитку – інтегральне лідерство» > Анонси > «Профлайфхак»: запрошуємо українських старшокласників до онлайн-марафону про вибір професії майбутнього

Серед найважливіших проблем у житті людини та ключових напрямків державної політики, які сприяють гармонізації ринку праці та динамічній розбудові Національної економіки України, вагоме місце має проблематика професійного становлення людини. Зважаючи на високий соціальний запит та беззаперечну важливість професійного самовизначення для всіх, без винятку, вікових груп населення, за ініціативи факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва та кафедри менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти у співпраці з Державною службою зайнятості та Центром неперервної освіти «Освіта для сталого розвитку – інтегральне лідерство» на базі університету започаткували соціальний проєкт – безкоштовний онлайн марафон «Профлайфхак або як обрати професію майбутнього», спрямований допомогти старшокласникам обрати саме свою професію опираючись на власні інтереси і бажання.

Фасилітаторами марафону будуть науково-педагогічні працівники університету, випускники ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний  педагогічний університет імені Григорія Сковороди», сертифіковані тренери, практикуючі психологи, представники бізнесу та державних установ.

«Ми ставимо за основну мету марафону активізувати процес професійного самовизначення у людей різного віку, допомогти співвіднести індивідуально психологічні особливості особистості з вимогами професій, актуалізувати приховані внутрішні ресурси, зорієнтувати слухачів у світі актуальних професій на ринку праці» зазначають організатори.

Серед завдань проєкту: допомогти віднайти власний професійний шлях; вмотивувати до професійного саморозвитку; навчити трансформувати мрії у цілі; подолати невпевненість та страхи, які заважають професійній самоактуалізації; зорієнтувати у різноманітті професій та сприяти професійній самореалізації особистості.

Марафон проходитиме у закритій групі Facebook на платформі StreamYard. Щовечора, о 18:00, спікери, серед яких викладачі кафедри, студенти та випускники, які досягли успіху в психологічній практиці разом із фахівцями Державної служби зайнятості в прямому ефірі знайомитимуть учасників з перспективними професіями майбутнього, діагностуватимуть психолого-індивідуальні особистісні властивості, допоможуть здійснити пошук власного призначення й навчать трансформувати мрії у цілі та їх реалізовувати.

Теми та дати прямих ефірів:

Тема ефіру спікер дата час
«Професія – це МІЙ вибір» Хараджи Марина, кандидат психологічних наук, викладач, тренер 10.03.2021 18.00-19.00
«Визначаємось з професією. З чого почати?» Іващенко Альона, кандидат психологічних наук, викладач, тренер 11.03.2021 18.00-19.00
«Яке твоє покликання?» Вітківська Інна, практичний психолог, консультант 12.03.2021 18.00-19.00
«Інтроверсія та екстраверсія у виборі професії» Папета Оксана, арт-психолог, режисер 13.03.2021 18.00-19.00
«Професійне самовизначення: розширюй свої можливості» Коваленко Володимир, психолог, консультант сертифікований WAPP 14.03.2021 18.00-19.00
«Хто я? Земля, вогонь, вода чи повітря? Або як бути собою та на своєму місці?» Маслакова Наталія, психолог, консультант по першоприроді, стихії характеру, арт і пісочний терапевт 15.03.2021 18.00-19.00
«Трансформування мрій у цілі та їх реалізація» Коломієць Вероніка, практичний психолог, тренер 16.03.2021 18.00-19.00
«Хочу – можу – буду!» Велічко Анна, психолог, гештальт-терапевт 17.03.2021 18.00-19.00
«Психолог-бренд і як його створити» Ільченко Анастасія, практикуючий психолог, арт-терапевт, психосоматолог, тренер 18.03.2021 18.00-19.00

Задля участі в онлайн марафоні «Профлайфхак або як обрати професію майбутнього» слід зареєструватись, заповнивши ґугл-форму за покликанням.

Якщо ви бажаєте взяти участь чи маєте цікаві пропозиції, звертайтесь до координаторів проєкту:

Хараджи Марина Вікторівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти: +380939814346; email: marina_vh@ukr.net;

Іващенко Альона Ігорівна, кандидатка психологічних наук, старший викладач кафедри менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти: +380931832453; email: alyona.ger@ukr.net;

Ковтун Олександр Вікторович, керівник Центру неперервної освіти «Освіта для сталого розвиткуінтегральне лідерство», кандидат історичних наук, доцент кафедри менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти: +380661176618; e-mail: cnophdpu@gmail.com;

Стеценко Володимир Іванович, старший викладач кафедри менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти:+38093164195; email: cnophdpu@gmail.com.

Поміж тим, організаційний комітет запрошує до співпраці державні установи, громадські організації, представників громадянського суспільства, для яких є важливою та цікавою тематика означеного онлайн марафону.

Інформацію надано організаторами